Movies
Ratings
15
MatildaRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Gully BoyRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5
MeruRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5