Titles you rated
- The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
- The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
- My Golden LifeRated ★ 4.0
- Band of SistersRated ★ 4.0
- The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
- Descendants of the SunRated ★ 2.5
- Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
- Overprotected KahokoRated ★ 4.0
- Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
- We Married as a Job!Rated ★ 4.0
- Unhandy HandymanRated ★ 4.5
- PinocchioRated ★ 4.5
- Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
- Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
- Suspicious PartnerRated ★ 3.5
- Fight For My WayRated ★ 3.5
- While You Were SleepingRated ★ 4.5
- What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
- Top Star Yoo BaekRated ★ 3.5
- Still 17Rated ★ 4.0