Movies
Ratings
345
World War ZRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The FallRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 2.0