Movies
Ratings
717
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
It Happened One NightRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
The Idea of YouRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 2.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 2.5