Titles you rated
The Alienist Season 1Rated ★ 3.5
The Alienist Season 2Rated ★ 3.5
BondingRated ★ 3.0
BondingRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Doc MartinRated ★ 3.5- Doc MartinRated ★ 3.5
RatchedRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
Sex, ExplainedRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5- The IT CrowdRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 5.0