Movies
Ratings
1274
The TerminalRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Clovehitch KillerRated ★ 3.0
StigmataRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Mute WitnessRated ★ 3.5
In the HouseRated ★ 4.0
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5
The Truth About Jussie Smollett?Rated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5