Series
Ratings
336
First LoveRated ★ 3.5
I Just Killed My DadRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Trials of Gabriel FernandezRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Sins of Our MotherRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.0
Amy Bradley Is MissingRated ★ 3.0
The Disappearance of Madeleine McCannRated ★ 2.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.0
Gone Girls: The Long Island Serial KillerRated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5