Titles you rated
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0- Alien SamRated ★ 3.5
S: The Last PolicemanRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Wの悲劇Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 5.0- ATARURated ★ 4.0
Angel of DeathRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0- Mr. Nietzsche in the Convenience StoreRated ★ 2.5
Bitter BloodRated ★ 4.0