Movies
Ratings
77
The Social NetworkRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5