Titles you rated
My DearestRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Please Save My EarthRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The OfferRated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5