Movies
Ratings
711
F1: The MovieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Palm SpringsRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 2.5
Love at First SightRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5