Series
Ratings
36
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Mr. BogusRated ★ 3.0