Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0