Movies
Ratings
172
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 3.5
TekkonkinkreetRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
PreciousRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5