Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The MarvelsRated ★ 1.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0