Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Chou Gentei NouryokuRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Mr. HashtagRated ★ 3.5
Love Stories From Fukuoka 13Rated ★ 3.0
The Reason Not to ConfessRated ★ 2.0
While You're AwayRated ★ 2.5
Traces of LoveRated ★ 2.5- My TeacherRated ★ 3.5
- The Reason We Can’t SleepRated ★ 3.5
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
Daddy is My ClassmateRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Half Blue SkyRated ★ 5.0
Fugitive BoysRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0- 목소리 사랑Rated ★ 4.5