Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
SupersonicRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
AbandonedRated ★ 3.5
BasquiatRated ★ 4.5