Movies
Ratings
17
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0