Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
LuckRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 2.5
Minimalism: A Documentary About the Important ThingsRated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 4.0
TagRated ★ 3.5
When We First MetRated ★ 4.5