Movies
Ratings
98
English VinglishRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5