Movies
Ratings
218
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5