Movies
Ratings
1079- Murder ReportRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
- NoiseRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Viva La VidaRated ★ 4.0
Oh-Oku: The Women of the Inner PalaceRated ★ 2.0
Return to DustRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5