Titles you rated
Queen of TearsRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0