Series
Ratings
103- 시작의 노래Rated ★ 2.0
- SmileRated ★ 1.5
- 마지막 약속Rated ★ 3.5
- 뮤의 다리를 아빠에게 줄게Rated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 2.0
Dr. JinRated ★ 3.5- 이제 유괴 같은 건 안할래Rated ★ 2.0
- Mikeneko Holmes no SuiriRated ★ 3.0
- The Quiz ShowRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5- Minami's GirlfriendRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0- DOOR TO DOOR~僕は脳性まひのトップセールスマン~Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0- The Ambassador's ChefRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 2.0