Series
Ratings
65
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Five EnoughRated ★ 0.5
HealerRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 1.5
Personal TasteRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5