Movies
Ratings
37- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 3.5