Movies
Ratings
177
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
The Case for ChristRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5