Series
Ratings
93
Mr. SunshineRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Strongest DeliverymanRated ★ 3.5
Show Me The Money Season 6Rated ★ 2.5- Show Me The Money 5Rated ★ 3.5
Show Me The Money Season 4Rated ★ 3.0
Show Me The MoneyRated ★ 3.5- Show Me The Money 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
WhisperRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5