Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
RushRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0