Titles you rated
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.0
577 ProjectRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5