Movies
Ratings
183
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
Say 'I Love You'Rated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
A DayRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5