Movies
Ratings
383
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5