Series
Ratings
50
Master of StudyRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0