Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 0.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 1.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
MulanRated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 1.5