Movies
Ratings
21
The Quiet FamilyRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.0
MinionsRated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 0.5
School of RockRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.0