Series
Ratings
31
RikuohRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.5
Mr. McMahonRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Ikitoshi Ikeru MonoRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.0
No Side GameRated ★ 4.0
료마전Rated ★ 4.5
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
VivantRated ★ 4.0- The Waste LandRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 3.5
The Great White TowerRated ★ 5.0
Ichikei's CrowRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.5