Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Time to HuntRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.0