Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
SorcererRated ★ 3.0
The Toxic AvengerRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 3.0
EddingtonRated ★ 3.5
WarfareRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
MenRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.0
Honey Don't!Rated ★ 3.0
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
Sew TornRated ★ 3.0
Age of Uprising: The Legend of Michael KohlhaasRated ★ 3.0