Series
Ratings
22
Better Late Than SingleRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Behind Her EyesRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
MovingRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0