Titles you rated
ShōgunRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5- HERORated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0