Movies
Ratings
1285
The RoundupRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
DelicatessenRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
Election 2Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
PsychokinesisRated ★ 2.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5