Movies
Ratings
27
50/50Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5