Titles you rated
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0