Titles you rated
The Old Man and the SeaRated ★ 2.5
The Scorpion KingRated ★ 2.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 2.0
Predator 2Rated ★ 2.0
Bicycle ThievesRated ★ 5.0
The Longest YardRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 1.5
RashomonRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 1.5
American SniperRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 1.0
Tears in the AmazonRated ★ 2.0
The RingRated ★ 1.5
Parallel LifeRated ★ 1.5
National SecurityRated ★ 1.5
Scary Movie 3Rated ★ 2.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 2.5
First BloodRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 2.5