Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0