Movies
Ratings
499
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Hilda and the Mountain KingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Haunted HouseRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Sixty Million Dollar ManRated ★ 3.0
MacheteRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 3.5
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Bar LegendRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5