Titles you rated
 The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5 The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
 Hilda Season 3Rated ★ 4.0 Hilda Season 3Rated ★ 4.0
 HildaRated ★ 3.5 HildaRated ★ 3.5
 HildaRated ★ 3.5 HildaRated ★ 3.5
 Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 4.0 Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 4.0
 Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5 Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
 ShiguruiRated ★ 3.0 ShiguruiRated ★ 3.0
 Space DandyRated ★ 3.0 Space DandyRated ★ 3.0
- Sgt. Frog Season 7Rated ★ 3.5
 Hell's Kitchen: Battle of the AgesRated ★ 3.0 Hell's Kitchen: Battle of the AgesRated ★ 3.0
 NarcosRated ★ 4.0 NarcosRated ★ 4.0
 NarcosRated ★ 4.0 NarcosRated ★ 4.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 3.5
 Hell's KitchenRated ★ 3.5 Hell's KitchenRated ★ 3.5
 Hell's KitchenRated ★ 4.0 Hell's KitchenRated ★ 4.0
 Hell's KitchenRated ★ 3.5 Hell's KitchenRated ★ 3.5
- Bubblegum CrisisRated ★ 3.0
 DexterRated ★ 3.5 DexterRated ★ 3.5
- DexterRated ★ 4.5
 DexterRated ★ 5.0 DexterRated ★ 5.0