Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5