Titles you rated
- Four SistersRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0- Just Run!Rated ★ 3.0
- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Kid GangRated ★ 5.0- Can Anyone LoveRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 5.0
- Scorched Rice Teacher and Seven PotatoesRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 2Rated ★ 5.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0- You Stole My HeartRated ★ 2.0
Go! Mrs. Go!Rated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0
Dr. IanRated ★ 3.0
The King of LegendRated ★ 3.0