Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
The ArtistRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
HahahaRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.5
In Another CountryRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
PainedRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0